1.Как да се промени,като той не знае защо трябва да се променя.
2.Животът дотолкова се обезсмисли,че не думите,а и делата вече нямат никакъв смисъл,освен личен.Световният диктат не позволява никаква свободна воля.И това може да разбере само този,който има добра информираност и може да прави анализи и обобщения.
3.На Земята едни още не са излезли от племенните си обединения,а други други ,изживяли консуматорството си,се чудят какво да правят в постиндустриалното си състояние.Една планета с различно ниво на развитие.
2.Животът дотолкова се обезсмисли,че не думите,а и делата вече нямат никакъв смисъл,освен личен.Световният диктат не позволява никаква свободна воля.И това може да разбере само този,който има добра информираност и може да прави анализи и обобщения.
3.На Земята едни още не са излезли от племенните си обединения,а други други ,изживяли консуматорството си,се чудят какво да правят в постиндустриалното си състояние.Една планета с различно ниво на развитие.
Няма коментари:
Публикуване на коментар